חוות דעת של צרכנים

שושנה כפיר הסבתא בעלת ידי זהב

שושנה כפיר - "הסבתא בעלת ידי הזהב" משיכון ותיקים בנתניה 052-4332488 .  "מאז ומתמיד איני מאפשרת לבעלי מלאכה להיכנס לביתי, את הכל אני עושה בעצמי ואפילו ביתר מקצועיות. מה, אז מה אם אני אישה?.  כשראיתי לראשונה את צנרת הספידפיט אמרתי לעצמי שגם אישה עם צפרניים מטופחות יכולה להפוך איתן לאינסטלטורית".                                                                                                                                                        

 עידן אליהו

עידן אליהו מ "עידן אינסטלציה ושיפוצים" מנתניה 054-9793924 . "הוזעקנו לתקן פיצוץ בצנרת של מערכת סולארית בדירה בקומה 5 ונאלצנו לבצע את התיקון דרך הקומה מתחתיה. מיקום הצנרת היה קשה מאד לתמרון עם מפתח צינורות וממש נאבקנו עד כלות הכוחות בצנרת חלודה ועקשנית. עבודות כאלו מתישות מאד וגוזלות זמן יקר. למזלי הוצע לי להשתמש בצנרת הספידפיט שהקלה עלינו מאד את החלפת הצנרת החלודה. הרכבת צנרת הספידפיט היתה קלה להפליא וההשתלבות עם סוגי צנרת אחרים היתה מושלמת לחלוטין. כל בעל מקצוע שעוסק בשיפוצים ותיקון צנרת דולפת חייב להכיר את צנרת הספידפיט המציעה פתרונות יצירתיים ומהירים לכל תקלה ובכל מיקום שהוא. מעבר לעובדה שמדובר בצנרת איכותית מאד. ממליץ בחום".  

רני לביא

רני לביא, סיטונאי מזון נתניה, 052-4628877. משפץ במו ידיו דירה ישנה.

"רכשתי עבור משפחתי דירת מגורים בבניין ישן ואני מבצע חלק מהעבודות בעצמי לאחר שעות העבודה בעסקי. תיכננתי לבצע (עם חששות רבים) את החלפת צנרת המים בעצמי עם הצנרת המוכרת הקיימת בשוק וייעדתי לכך 3 ימי עבודה. כשהוצע לי להשתמש בצנרת הספידפיט זיהיתי מיד שלפני צנרת מתקדמת ואיכותית יותר.עם הדרכה והנחייה של נציג חב' טוביה איטיק ביצעתי תוך מספר שעות את החלפת הצנרת בדירה, כולל החלפת הצנרת לדוד שמש. אין מילים בפי בכדי לתאר את קלות הרכבת הצנרת, ממש משחק לגו. עם צנרת הספידפיט כל אחד יכול להיות אינסטלטור. ממליץ לכל מי ששוקל לשפץ בעצמו ולחסוך סכום לא מבוטל להעיז ולבצע זאת בעצמו. אשמח לשוחח עם כל המעוניין לשמוע על כך".

סמי עטייה

סמי עטייה, קבלן בניין, נתניה. 052-7762477.

"ביצעתי עבודה בבניין חדש עם צנרת הספידפיט, פשוט מאד תענוג לעבוד איתה, קל ונוח ומהיר ומעל הכל חסכוני".

גיל שטיינברג

גיל שטיינברג, מומחה לקירור וחימום, כוכב הים 10 חופית. 050-5387988

"אני משתמש באופן קבוע בצנרת הספידפיט. בנוסף להיותה צנרת מים מעולה יש לה יתרון גדול גם לחיבור בין קולטים לדוד השמש, לצ'ילרים ניידים (מכשיר קירור למקומות פתוחים) ולמערכת קירור וחימום למבני תעשייה ובתי מלון. שמתי לב גם שעקב צבעה הלבן של צנרת הספידפיט הנקרים נמנעים מלחורר אותה. מה שהופך אותה גם לאטרקטיבית יותר היא קלות ומהירות ההרכבה של הצנרת והאביזרים הנלווים". 

טומי ברוייער ליד בריכת הדגים בחצר המוזנת

טומי בוייער, פנסיונר מנתניה, 050-8102210

"חיפשתי צנרת מים מתאימה להרכבה בבריכת הדגים שבחצרי ומצאתי את צנרת הספידפיט כמתאימה ביותר למטרה זו. השחלתי את הצנרת בתוך שרוול פלסטיק שחור מתחת לדשא למרחק של 15 מטר ממקור המים. ההרכבה היתה קלה ומהירה, פשוט משחק. ממליץ בחום לכל חסידי "עשה זאת בעצמך".

 

DSCN1664 

ג'קו מוליחי, מנהל תחזוקה במלון גליל בנתניה. 09-8624456 , 052-3523605.

"מיקומו של המלון בקרבת החוף וגילו של המבנה באים לידי ביטוי בבלאי מואץ של צנרת המלון. ניסינו סוגים שונים של צנרת מים וחימום בתחזוקה השוטפת של המלון אך התוצאות היו מאכזבות מאד. צנרת הספידפיט פתרה לנו בעיות רבות של תחזוקת הצנרת במלון באמינות המוצר וקלות הרכבתו כך שאין לנו צורך להיעזר בשרותיו של אינסטלטור חיצוני. את תיקוני הצנרת מבצע החשמלאי שלנו. זהו חסכון של זמן וכסף ומונע מאיתנו השבתת חדרים במלון. ממליץ לכל מלון ואנשי תחזוקה במוסדות לאמץ את הצנרת המהפכנית הזו."

 

מוריס לוי השיפוצניק

מוריס לוי, רח' שפיגלמן 2 נתניה. שיפוצניק,  054-2393973.

"צנרת הספידפיט קלה ונוחה להרכבה, ההרכבה מהירה מאד. אפשרות החיבור לצנרת מסוג אחר מקלה מאד על העבודה. במקומות בהם ביצעתי עבודה עם מערכת הספידפיט מצאתי שמדובר במילה האחרונה בתחום הצנרת. ממליץ בחום".

 

  הקבלן יוסי פריג'

 יוסי פריג' רח' זנגביל נתניה, קבלן בניין. 050-9313260. 

  "סבלנו מנזילת מים מחיבור אום תותב של צנרת SP ולמרות כל הנסיונות לפתור את הבעייה, הנזילה לא פסקה. הוצע לי להשתמש באביזרים של מערכת ספידפיט וביצעתי איתם את התיקון תוך מספר דקות, ממש משחק לגו. מהיום והילך אוכל לבצע תיקונים בצנרת מים בעצמי. מוצר מעולה, חבל על הזמן".   

 

SpeedFit
חדשות האתר
מוצרים חדשים המגיעים בקרוב

לחצו על קישור "מוצרים חדשים" שבדף הבית ותצפו במוצרים החדשים המגיעים בקרוב לישראל, צנרת המים הכחולה למים קרים,  והקופלונג המהפכני לתיקון פיצוצים בצנרת מים ביתית.

חוות דעת של צרכנים
01/01/70 03:00

לחצו על קישור "חוות דעת של צרכנים" ותקראו סיפורים אישיים של צרכנים מרוצים.

תערוכת "בתים ומבטים"

תערוכת "בתים ומבתים" התקיימה במרכז בירידים בתל אביב בתאריכים 26 - 29 לאפריל. ביתן "ספידפיט" משך אליו מבקרים רבים שהביעו התיניינות במוצר. חשיפת המוצר ביריד היתה מוצלחת מעל למשוער וקשרים עסקיים רבים נטוו מיד לאחר מכן. ניתן לצפות בתצלומים בגלריית התצלומים באתר זה.